BES YAYINLARI

Değerli Eğitimciler;

Eğitim sürecinin bu uzun yolunda öncelikli hedefimiz geleceğin mimarı olan öğrencilerimize öğrenmeyi kolaylaştırmak adına sistemli bir eğitim portföyü sunmaktır. Öğrenmeyi kalıcı ve başarılı hale getirmek için ince ince düşünüp planladığımız, sonrasında özenle dokuduğumuz her ürünümüzü siz değerli okurlarımıza özenle dokuduğumuz her ürünümüzü siz değerli okurlarımıza sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından güncellenen müfredatlar doğrultusunda yeni yaklaşımlar merkeze alınarak – DERS İŞLEME FÖYLERİ (DİF), DERS UYGULAMA FÖYLERİ (DUF), DERS UYGULAMA TESTLERİ (DUT)İ KONU TARAMA TESTLERİ (KTT), DERS İŞLEME KİTAPLARI,SORU BANKALARI ve DENEME SINAVLARI- hazırlanan ürün yelpazemizi siz değerli eğitimcilerin ve öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Materyallerimizin öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımı açısından işlevsel ve interaktif hazırlanması hedeflenmiştir. Akıllı tahta uygulamaları, ürünlerimizin tamamını video çözümleri ve dijital uygulamalarımız ile kitaplarımız zengin bir sistem tarafından desteklenmektedir.

Bu değerli yolculukta sizinle olmak, sürecin her aşamasında sizlere tam destek olmak, eğitimde çözüm ortağınız olmak, dayanışma ve birliktelik ile bu sürecin meşalesini sizlerle taşımak için işimizi titizlikle yapıyoruz. Sürdürülebilir bir başarı elde etmeniz için işimizi titizlikle yapıyoruz. Sürdürülebilir bir başarı elde etmeniz için Bilgi Eğitim Seti olarak yeni sezon ürünlerimiz ile sizinle yola çıkmaya hazırız.

Siz değerli eğitimcilerimize bugün, yarın ve gelecekte hep birlikte olacağımız eğitim-öğretim yılları diliyor ve nice başarılarla dolu olmasını umuyoruz

Genel Koordinatör
Nesrin Can